KONST / Litografier / Färglitografi 7096213
*
nr 709 6213
Färglitografi
Beck & Ljung, 69/87, 98x67
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 augusti 2011
kl 18:44:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/8 01:46:22
1
150 kr
13/8 18:15:03
2
150 kr
13/8 18:16:47
2
200 kr
15/8 14:06:35
3
500 kr
15/8 14:25:04
2
300 kr
15/8 14:25:28
2
400 kr
15/8 15:35:28
2
500 kr
15/8 15:35:47
2
550 kr
15/8 16:55:06
3
650 kr
15/8 18:31:57
2
650 kr
15/8 18:32:45
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & ljung färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
*
Färglitografi
nr 709 6213
Färglitografi
Beck & Ljung, 69/87, 98x67
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 augusti 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/8 01:46:22 | 1 | 150 kr |
13/8 18:15:03 | 2 | 150 kr |
13/8 18:16:47 | 2 | 200 kr |
15/8 14:06:35 | 3 | 500 kr |
15/8 14:25:04 | 2 | 300 kr |
15/8 14:25:28 | 2 | 400 kr |
15/8 15:35:28 | 2 | 500 kr |
15/8 15:35:47 | 2 | 550 kr |
15/8 16:55:06 | 3 | 650 kr |
15/8 18:31:57 | 2 | 650 kr |
15/8 18:32:45 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & ljung färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38